Poznaj nas

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o nas, to jesteś w dobrym miejscu.  Przeczytaj jak i czym pracujemy na wspólny – Twój i nasz sukces. 

Facebook

Sprawdź i polub nasz profil na Facebooku. Tam najszybciej umieszczamy realizacje naszych prac i aktualności z życia firmy.

Instagram

Śledź nas na Instagramie. Dziesiątki zdjęć, mnóstwo pomysłów, może znajdziesz jakąś inspirację dla siebie.

You Tube

Od czasu do czasu nagramy lub zmontujemy jakiś filmik:) Subskrybuj nasz kanał, nie pozwól by coś Cie ominęło.

Kilka słów o nas

Jesteśmy ekipą wykwalifikowanych, doświadczonych i stałych pracowników. Udało nam się wypracować takie standardy pracy, że nawet najbardziej skomplikowane zlecenie jesteśmy w stanie wykonać fachowo i terminowo. Najważniejsza jest dla nas jakość zleconej pracy, rozumiemy że zadowolenie inwestora to także nasze zadowolenie.

Zajmujemy się kompleksowymi adaptacjami i remontami wnętrz. Dokładnie i starannie wykonujemy układanie płytek, proste i skomplikowane systemy zabudowy G-K, szpachlowanie na wysoki standard i malowanie i wiele innych.

Naszym konikiem i mocną stroną jest wykonywanie wielopoziomowych sufitów i zabudów z G-K z systemami podświetlenia LED oraz wyrafinowane, różnorodne dekoracje ścienne, np. stiuk wenecki, trawertyn, glinka, wszelkiego rodzaju płytki i cegły ścienne, panele 3D.